Přihlášky ke studiu plně elektronicky

Přihlášky ke studiu prosíme a preferujeme elektronicky!

S velkou prosbou a žádostí s obracíme na všechny rodiče letošních uchazečů o studium našeho gymnázia, kteří budou již nyní (v termínu 1. až 20. února 2024) podávat přihlášku do 8L nebo 4L studia, aby rozhodně preferovali plně elektronické přihlášení! Pokud zákonný zástupce využívá elektronické bankovnictví (disponuje tak bankovní identitou), je toto přihlášení opravdu velmi snadné, rychlé a zejména praktické i užitečné. Na stručný polopatický a přehledný videomanuál k triviálnímu jednoduchému podání elektronické přihlášky ke studiu se podívejte zde Snažně žádáme a apelujeme na využití právě této možnosti! Je to výrazně uživatelsky nejpraktičtější, nejsnazší i jednoznačně nejvhodnější. Všem rodičům a uchazečům předem velmi děkujeme za projevenou součinnost, spolupráci i respektování výše uvedeného pokynu a žádosti. Výrazně tím ušetří čas a starost sobě (nemusí nic tisknout ani do školy nic nosit) i nám. A zároveň získají i výhody v rychlosti, způsobu i rozsahu další následné komunikace se školou i CERMATem, které jiné druhy podání přihlášky nenabízí.

Více přehledně čtěte například také zde

Přihlášky je sice možné podat případně i přes datovou schránku (POZOR! Výhradně přes soukromou zákonného zástupce, ne přes firemní) nebo v papírové podobě, nicméně obě tyto varianty jsou pro rodiče i školy krajně nepohodlné a nepraktické.

A v případě jakýchkoli doplňujících dotazů volejte eventuálně kdykoli (tel. 602 289 588).

S úctou Marek Bušek, ředitel školy, Gymnázium Lovosice