ŽÁDOST O PODPORU

Vážení rodiče, zákonní zástupci, milí přátelé i příznivci lovosického gymnázia,

naším prioritním cílem je držet odpovídající úroveň výchovně-vzdělávacího procesu a adekvátně pedagogicky, motivačně i lidsky působit na naše žáky. Zároveň se trvale snažíme o zatraktivňování a rozšiřování různých školních činnosti i podmínek studia. Důsledně podporujeme i realizaci doplňkových nad-rámcových aktivit, které s žáky pravidelně a úspěšně realizujeme, a které mají pro jejich další rozvoj zřejmý přínos i význam. V neposlední řadě se snažíme zpříjemňovat i prostředí samotné budovy gymnázia, což není bohužel vůbec jednoduché.
Velmi si proto vážíme dosavadní podpory a vstřícnosti stávajících partnerů školy. Ti se etablují z řad rodičovské veřejnosti i ze sféry firemní, podnikatelské a živnostenské.

Každopádně provozních prostředků od zřizovatele (Ústecký kraj) ani podpory od majitele budovy (město Lovosice) nepřichází vůbec tolik, abychom mohli průběžně uskutečnit představy a plány, které v souvislosti s výše uvedeným máme. Přivítali bychom proto další ochotné osoby a subjekty, které by naše úsilí a snahy podpořit mohli (a zejména chtěli). Forem případné spolupráce se nabízí celá řada (např. peněžní dar, služba, výrobek, produkt ve prospěch školy atd.), když nejčastější je právě poskytnutí finanční částky na základě darovací smlouvy, což lze následně uplatnit v rámci daňového přiznání dárce. Bližší informace ke konkrétním způsobům a možnostem podpory školy získáte u vedení školy (M. Bušek - mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 602 289 588).

Velmi děkujeme všem stávajícím sponzorům, kteří nás v naší práci již podpořili či právě nyní podporují. A pevně věříme, že se najdou i další, kterým není lovosické gymnázium zcela lhostejné. Fanoušků i příznivců máme relativně dost, tak chceme věřit, že nám mohou částečně také pomoci.

Na další spolupráci se těší a s přáním příjemného dne vás srdečně zdraví

Mgr. Marek Bušek, ředitel školy

Lovosické gymnázium v nedávné minulosti podpořily či aktuálně podporují tyto subjekty:

• Somavedic Technologies s. r. o.
  • Unipetrol a.s.
  • TRCZ s. r. o.
  • KLG-mat s. r. o. (pan David Kučera)
  • Actanola s. r. o.
  • SCHOLATAB, s. r. o.
  • Lovochemie, a. s.
  • TRANSPED CONSULT, s. r. o. - pan Zídka, Lovosice
  • Glanzstoff - Bohemia s.r.o.
  • MUDr. Ondřej Vojtěchovský a Ing. Radmila Vojtěchovská
  • Raeder & Falge s. r. o. (Mgr. Martina Červinská)
  • SALMING ČR s. r. o.
  • EKOEFEKT a. s.