Pro letošek připravujeme a organizujeme pro uchazeče o studium cvičné testy, tzv. "přijímačky nanečisto".

Školáci, kteří uvažují o studiu na GYMLOVO, si v reálných podmínkách přímo zde u nás napíší ve stanovené časové dotaci originální test z českého jazyka a matematiky, ke kterému zároveň i obdrží i klíč správných řešení.

Cvičný test pro uchazeče do 8letého studia se bude konat 6. února 2024 od 14 hodin v budově gymnázia
Cvičný test pro uchazeče do 4letého studia se uskuteční 20. února 2024 rovněž od 14 hodin.

Přihlášky na cvičný test (odkazy viz. níže) je možné přinést osobně do kanceláře školy nebo zaslat elektronicky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (případné dotazy zodpoví zástupkyně ředitele Mgr. Pavla Linková, tel. 778 460 037).

Pro 8leté studium je uzávěrka přihlášek 29. ledna 2024, pro 4leté studium pak 5. února 2024.

Těšíme se již brzy na viděnou, vedení školy, Gymnázium Lovosice