logoprezentiada2023Náš školní tým s názvem "T. O." (ve složení: Anna Škrdletová, Jana Javůrková a Karolína Podhorská z 2. A) se stal celkovým vítězem krajského kola středoškolské Prezentiády  čímž si vybojoval zasloužený postup do národního finále! To je na programu v závěru dubna na pražské NEWTON University.

A zde citace z reportáže pořadatele: "V podstatě hřebem pátečního dne byly slečny z týmu T. O. z Gymnázia v Lovosicích, které všechny zaujaly už prvním dojmem z připravenosti i sladěným oblečením. Děvčata si vybrala téma První rande a provedla nás tímto tématem od začátku až do konce. Hlavní nosnou myšlenkou jejich prezentace bylo očekávání versus realita prvního rande a lásky jedné ze slečen. Příběh byl velice poutavý a myslím si, že všichni čekali na to, jak to vlastně celé dopadne. Velkým bonusem byl i dotazníkový průzkum týmu a jejich skoro perfektní projev."
Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

Prezent1

Prezent2