logo Martin VeselovskyVe velmi neformální atmosféře se odehrálo setkání s redaktorem a moderátorem zpravodajské internetové televize DVTV panem Martinem Veselovským, který dříve působil také dlouhá léta v České televizi i některých rozhlasových stanicích. Uvedenou profesně uznávanou osobnost vyzpovídali studenti

nižšího gymnázia, kteří navštěvují semináře Člověk a média, Rétorika a Literárně-dramatická výchova. Četné dotazy se týkaly převážně novinářských rozhovorů, na přetřes však přišla např. i stále velmi aktuální problematika dezinformací ve veřejném prostoru. V debatě pak pohovořil o své praxi, zkušenostech, studiích i zálibách. A naše gymnazisty závěrem i pochválil s tím, že opravdu "mají velmi dobře našlápnuto". Sladkou odměnou jemu se stal vynikající domácí štrůdl, který připravila jedna naše nejmenovaná vyučující.
Děkujeme všem účastníkům akce za jejich přístup i vystupování, povedlo se to.

veselka2

veselka1