logokhmacha2022Kvartán Kristián Valeš získal velmi pěkné druhé místo (v kategorii žáků a studentů do 18 let) v literární soutěži "Máchovou stopou", kterou vyhlašuje Knihovna Karla Hynka Máchy v Litoměřicích. Téma letošního (v pořadí již 14.) ročníku znělo "Covidem se, covidem tam" a v odborné porotě zasedly spisovatelky

Petra Soukupová a Markéta Lukášková. Úspěšným účastníkům byla za odměnu nabídnuta možnost účastnit se dílny tvůrčího psaní, která byla vedena spisovatelkou a scénáristkou Terezou Boučkovou a spisovatelkou a novinářkou Danou Emingerovou. Kristián byl ochutnávkou kurzu tvůrčího psaní nadšený, podnětné připomínky jistě využije ve své další tvorbě. Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

macha2

macha1