logojeziskovavnoucata2021Také letos (a celkem již potřetí) se v čase adventním stali naši Terciáni Ježíškovými vnoučaty, čímž se znovu aktivně zapojili do celostátní akce Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata. Splnili jsme přání jedné z věrných posluchaček z Třinecka. Díky štědrým přispěvatelům z řad učitelů, studentů i přátel a podporovatelů

GYMLOVO, kteří si zakoupili los do Ježíškovy tomboly, mladí gymnazisté mohli splnit vánoční přání paní Zlatce, obyvatelce tzv. "Hezkých domů" zde v Lovosicích, která si přála patřičnou zásobu vlny a příze i nové jehlice a háčky. Tercie pak se svou třídní učitelkou Jitkou Musilovou přidala i něco dobrého a malou kytičku pro radost. A až to epidemická situace dovolí, paní Zlatku v zařízení také osobně navštíví. Aktivitu i přístup našich studentů chválíme i kvitujeme 🎩👍 A nejen všem zaměstnancům i klientům Hezkých domů přejeme klidné vánoční svátky a pevné zdraví do nového roku 2022.

jeziskovavnoucata12021

jeziskovavnoucata22021