logorobosoutez2021Skvělým způsobem hájil barvy GYMLOVO školní tým (pod názvem Luďkovo poslání) maturantů z Oktávy, který se stal vítězem dalšího kola "Robosoutěže" . Tu pro střední školy připravuje Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze a naše tříčlenné družstvo (Jan Drašnar, Vojtěch Kopecký a Tomáš Jehlík) pod vedením

fyzikáře Jana Dümmonta nakonec předčilo všech takřka třicet soupeřů (díky celkové výhře se představí v prosinci i v národním finále). My blahopřejeme a děkujeme za výtečnou reprezentaci školy! Více čtěte zdeNa jejich finálovou jízdu se podívejte tady. Naši studenti mají možnost věnovat se robotice přímo ve vzdělávacím předmětu i semináři, což může být motivací také pro některé budoucí uchazeče o studium lovosického gymnázia.

roboti22021

roboti1cut2a