logoteambuilding3V uplynulém červnovém týdnu se studenti Sekundy a 1. A aktivně zapojili do jednoho z teambuildingových programů pro školy agentury Wenku, která si pro ně připravila řadu různorodých stmelovacích aktivit. Mladí gymnazisté tak museli zapojit veškeré síly, aby zvládli různě náročné disciplíny (společná chůze na trámech, těžba vody nebo společné hledání řešení (např. sestavení a přenesení voru se zavázanýma očima)

apod.. Důležitou součástí třídního kolektivu je navíc vždy i třídní učitel, naše kolegyně (Jitka Musilová a Dana Nosovská) tak nezůstaly stranou a s elánem se zapojily do celého programu 🙂
Nicméně tím nekončíme, ještě v závěru června totiž čeká výjezdní třídenní stmelovací kurz do Prachovských skal i naše Kvintány, v říjnu pak chystá školní metodik prevence (Lukáš Jedlinský) také programy pro ostatní třídy nižšího gymnázia. Přínos je zřejmý, děkujeme!

tmb1

tmb3