logoopendoor1Zajímavou a užitečnou možnost nabízíme zejména všem letošním uchazečům o studium našeho gymnázia, kteří by měli zájem vidět (slyšet) výuku u nás na vlastní oči (uši) 🙂 Můžou přijít přímo sem do školy a zúčastnit se jakékoli hodiny "na zkoušku" osobně (logicky za dodržení všech aktuálních hygienických ch opatření). Nebo si vyslechnout výuku dálkově on-line z pohodlí domova (v prostředí nejrozšířenější komunikační platformy Teams). V takovém případě stačí poskytnout funkční mailovou adresu a my odkaz na připojení k výukové "schůzce" zašleme.
Tak jen předem včas zavolejte či napište - konkrétní termín, vhodnou hodinu a předmět i třídu společně vybereme (kontakt: Mgr. Pavla Linková, zástupkyně ředitele školy, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 773 743 512).
GYMLOVO se těší již brzy na viděnou i na slyšenou 🙂

Vyuka distancne Pavla

Vyuka prezencne 4A