logooutdoor3Zajímavá úvodní várka fotodokumentace se nám sešla v rámci podzimního aktuálního kola "Tělocvikářské online výzvy", kterou pro své ročníkové skupiny připravil učitel tělesné výchovy Jiří Willner. "Vyjdi, vyběhni nebo vyjeď na kole (dle svých možností a chuti) nějaký kopec a z jeho vrcholu vyfoť své oblíbené město. Může to být město, které máš rád, ve kterém bydlíš, případně chodíš do školy nebo jsi dříve chodil. Zároveň zaznamenej trasu, kde bude uveden datum, převýšení a počet zdolaných km. Lze zaznamenat ručně na papír, nebo pomoci chytré GPS aplikace ve svém mobilu (Runtastic, Garmin, Polar atd.). A možno klidně i vytvořit jedinečný snímek (západ či východ slunce nad městem, obzorem, nějaký podzimní úkaz, kontrast barev, můžete vyfotit někoho při nějaké meditační/relaxační póze z jógy nebo i své kolo či běžecké boty 🙂 Fantazii se meze nekladou, " tak znělo celé zadání.
Ze slaných reakcí i snímků studentů máme radost, rozhodně v přírodě na čerstvém vzduchu a stranou ruchu měst nezaháleli. Děkujeme za to!

vyzva2 tomas jehlik

didttv1