logobioolymp1Na velmi kvalitní výsledky dosáhli naši studenti, kteří se aktivně zapojili do letošního ročníku Biologické olympiády. V něm se celkem představilo (tentokrát online formou) rekordních více než 1600 žáků v rámci celé republiky. Ve všech věkových kategoriích kategoriích se zapojilo celkem devět zástupců GYMLOVO a v krajské úrovni

z toho nakonec byla hned čtyři symbolická "pódiová" umístění - druhé příčky pro Lucii Hrabáčovou (Oktáva) a Jiřího Olšovce (Tercie), třetí místa v regionu pak shodně brali Natálie Klitschová (Sexta) a Antonín Ptáček (Prima). Devíti našim zúčastněným mladým biologům děkujeme za aktivitu i účast, medailistům samozřejmě blahopřejeme. Ke všem směřujeme uznání za vzornou reprezentaci školy.

Výsledková listina kategorie A (pdf).

Výsledková listina kategorie B (pdf).

Výsledková listina kategorie C (pdf).

Výsledková listina kategorie D (pdf).