logorostliny2Velmi oblíbenou soutěží pro žáky z ročníků nižšího gymnázia (třídy Prima až Kvarta) bývá každoročně tradiční biologické Podzimní poznávání rostlin. Letos se toto klání uskutečnilo v polovině listopadu v Litoměřicích a zástupci GYMLOVO se rozhodně neztratili. V různých kategoriích se jich zde představilo jedenáct a opět dokázali, že rostliny poznávat zkrátka umějí. Nejlepšími z nich byli ve svých věkových kategoriích:

Adéla Razáková s 2. místem, Jiří Olšovec (oba Prima) a Lukáš Rys (Tercie) brali oba 3. místo, Helena Pham Ngoc Bich (Prima) a Anna Zalabáková (Sekunda) obsadily 5. místo. A ani ostatní naši soutěžící v žádném případě ostudu neudělali. Všem děkujeme za reprezentaci školy, nejlepším blahopřejeme.

Poznavani rostiin 2017