logovodak1Nejen rozumná personální sestava studentů i kantorů naší školy, velmi dobře připravený plán celé výjezdní akce, odpovídající logistické i technické zajištění, velmi zkušený vodácký instruktorský doprovod, noční rafting, kajaky, a hlavně ovšem také celkově dobrá parta, velmi přátelská atmosféra, legrace a povětšinou i přízeň velmi solidního počasí - taková je charakteristika letošního Týdne pohybové aktivity GYMLOVO, který se každoročně v červnu odehrává v podobě vodáckého

putovního kurzu na patrně nejhezčí české řece, jihočeské Vltavě. Je potěšitelné, že vedle samotného výcviku zbyl čas i na řadu poznávacích i výchovných aktivit. A v neposlední řadě i táborové základny ve Vyšším Brodě, romantickém Rožmberku či Českém Krumlově rozhodně nebyly pro nás tentokrát vůbec špatnou volbou. Všem zúčastněným děkujeme za přístup, sponzorům a partnerům pak za nezištnou (o to však důležitější) vstřícnost i nápomoc s přípravou a organizací akce. Za rok na Vltavě snad opět "ahoooooj". Na jednu z fotogalerií se můžete podívat zde: https://www.facebook.com/gymlovo/posts/1448332545228604.

vodak2017a