logovolleyball2Velmi solidní, kvalitní i obětavou hrou se etabloval náš školní dívčí tým, který reprezentoval barvy GYMLOVO při tradičním okresním finále ve volejbalu středních škol. Uvedený turnaj hostila školní tělocvična litoměřického GJJ, když právě domácí gymnazistky byly nakonec jediné nad síly našeho družstva. Děkujeme za předvedené výkony a vzornou reprezentaci školy. Náš celek nastupoval "pod vysokou sítí" tentokrát v tomto složení: Marie Černá, Nela Hořejšová, Kateřina Erlichová (všechny 3.A), Lucie Švábová (Sexta), Jana Krejčová (Kvinta), Markéta Filípková a Bohdana Cabalková (obě 1.A). A je na místě zároveň podotknout, že další tři naše opory (Kožíšková, Vrbová, Ryšavá) se přeboru bohužel zúčastnit nemohly, v kompletním složení bude v příštím roce šance na zlato a postup do krajského kola rozhodně reálná.

voljebal2016a