logogl4u2015

Verze pro tisk ke stazční zde (pdf)

Vážení soutěžící, milí žáci, kolegyně a kolegové,

Úvodní kvalifikace letošního ročníku naší tradiční vědomostně-zážitkově-sportovní soutěže GYMLOVO 4U byla definitivně uzavřena a nám nyní nezbývá, než poděkovat všem zúčastněným za projevenou aktivitu a chystat se na velké finále. Postupující týmy (přehled - viz. níže) tak srdečně zveme do finálového kola, které se uskuteční v budově našeho gymnázia (Sady pionýrů 600, Lovosice) ve čtvrtek 1. února 2018.

PŘEHLED POSTUPUJÍCÍCH - jmenovitě vždy uveden jen kapitán soutěžního týmu
(podmínkou postupu bylo získání nejméně 21 bodů za kvalifikační test)

Heller Šimon

Brůnová Natálie

Wollenheit Michal

GYMLOVO 4U - finále ve čtvrtek 1. února 2018

8:00 – 8:40 hodin prezence ve vestibulu budovy gymnázia (přízemí školy)
8:45 oficiální zahájení ve školní tělocvičně
9:00 – 11:00 průběh jednotlivých aktivit v rámci soutěže
11:20 finálové kolo v tělocvičně
11:45 stručné vyhlášení vítězů
12:00 konec akce

POZOR - časy průběhu soutěže jsou pouze orientační!

Soutěžící potřebují sportovní oděv a obuv (čistou, do tělocvičny), psací potřeby, pití, popřípadě svačinu.
Každé družstvo bude mít po dobu soutěže průvodce, který poskytne veškeré potřebné informace.
Pedagogický doprovod bude mít k dispozici zázemí, hostesky a doprovod k pohybu po škole a sledování soutěží. Budou připraveny soutěže i pro pedagogický doprovod.

Za účastníky ručí a odpovídá v plné šíři dozor vyslaný školou, kterou účastníci navštěvují. Žáci se soutěže GYMLOVO 4U účastní z vlastní vůle a na vlastní nebezpečí. V případě jakéhokoliv úrazu, poranění apod. nebudou v žádném případě eventuálně uplatňovat žádné nároky či plnění vůči gymnáziu Lovosice.

Účastníci jsou povinni dodržovat školní řád a požární řád a evakuační plán gymnázia Lovosice (tyto dokumenty jsou uveřejněny na webových stránkách školy www.gymlovo.cz).

Doporučujeme, aby si soutěžící s sebou nebrali cenné předměty, i když budou šatny pod dozorem, za jejich případnou ztrátu neručíme.

Při sportovní části soutěže jsou účastníci povinni dodržovat následující pravidla:
• Soutěžící musí být ve cvičebním úboru (kraťasy-tepláky, tričko-bunda) a obuvi na cvičení (sálovky, kecky). V botách na ven nelze jít do tělocvičny.
• Soutěžící nesmí mít hodinky, prstýnky, řetízky, korále, kruhové náušnice.
• Soutěžící se drží výhradně a přesně pokynů organizátorů sportovní části. Nevykonávají žádné jiné sportovní činnosti než ty, které byly určeny organizátory soutěže a jen tím způsobem, jak bylo určeno.
• Vstup do nářaďovny je bez dovolení zakázán.
• Ve škole jsou k dispozici sprchy, pokud bude třeba, soutěžící se mohou po sportovní soutěži osprchovat.

Těšíme se na viděnou!