Vážení rodiče, žáci,

níže pod textem najdete odkaz (EXCEL) na přehled jednotlivých učebnic pro nižší studium po třídách (Prima - Kvarta), kdy vám i letos nabízíme elegantní jednoduchou možnost formy pořízení tzv. "přes školu" (nemusíte se tak o nic starat).

V jednotlivých listech tříd najdete vždy celkovou částku, kterou je nutno zaslat bezhotovostně na účet školy (161 425 456 / 0300 - ČSOB), a to nejpozději do pátku 16. července 2021.
Na platební příkaz uveďte JMÉNO + PŘÍJMENÍ ŽÁKA + TŘÍDU, kterou bude v následujícím školním roce (2021 / 2022) navštěvovat.
Objednávka je závazná po uhrazení příslušné částky.

Učebnice nižší studium - nabídka (XLS)

V případě jakýchkoli dotazů případně kontaktujte kancelář (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 778 460 037).
Děkujeme za spolupráci, vedení školy.