VV obraz

Také letos vyhlásil litoměřický Dům dětí a mládeže výtvarnou soutěž, když téma letošního ročníku znělo: "To jsem já / Autoportrét." Naše gymnázium reprezentovala řada vybraných zdařilých prací mladých studentů, jejichž vznik koordinovala učitelka výtvarné výchovy Jiřina Nýdrová. Odborná komise všechny došlé umělecké výtvory finálně zhodnotila a mezi oceněnými byli i naši zástupci. V kategorii středních škol a gymnázií vyhrál Mikuláš Bortlík (Kvinta) a druhé místo brala Eliška Richterová (1. A).

Vystavené práce nadaných autorů bylo možné dokonce v květnu spatřit i ve vstupní hale kina Máj v Litoměřicích. Zúčastněným žákům velmi děkujeme za aktivitu, oceněným vítězům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.

VV obraz

Botrlik kdiplom VV soutez