Cistime1 Ani nepříznivá předpověď počasí náš tradiční školní projekt "Čištění Středohoří", kterým každoročně navazujeme na celostátní akci Ukliďme Česko, neohrozila. Žáci z nižšího studia se vydali do blízké lokality Lovoše a jeho okolí, prošli také Opárenským údolím a objevili se i na Borči. Kromě samotného sbírání odpadků v přírodě plnili i různé úkoly týkající se botaniky, zoologie, zdravovědy, geologie či dějepisu. A úplně nejvíce odpadu a nečistot se opětovně nasbíralo v prostoru za budovou samotné školy.

Zde někteří naši (pořádku zcela nepřizpůsobiví) spoluobčané (ti zde zanechali množství odpadu do třech plných pytlů). Všem studentům, kteří aktivně přiložili ruku k dílu, velmi děkujeme. Je zřejmé, že čistota nejbližšího okolí jim není úplně lhostejná. A to by mělo být běžnou normou pro všechny, nejen pro mladé gympláky!

Cistime1

Cistime2