logojeziskovavnoucata20223Stejně jako v jiných uplynulých letech také v závěru loňského kalendářního roku projevovala řada našich studentek i studentů patřičný občanský přístup k zástupcům nejstarší generace. Septimáni se aktivně zapojili do tradičního projektu Českého rozhlasu, jehož prostřednictvím pořídili například houpací

křeslo. Kvartáni pak v čase předvánočním navštívili lovosické "Hezké domy", kde splnili přání čtyřem zdejším seniorům. A Sexta připravila i zorganizovala návštěvu libochovického domova důchodců, aby také zde předala drobné dárky a popřála klidné svátky a mnoho zdraví. Obyvatelé sociálního zařízení měli z návštěvy ohromnou a velmi upřímnou radost, slzám dojetí se ve finále ubránil jen málokdo. Uznání patří všem mladým středoškolákům za bezprostřední projevy lidskosti směrem k nejstarším spoluobčanům.

rozhlas4

duchod1