logotheatre5Jen a pouze v superlativech hodnotíme tradiční školní akci, kterou se stal letošní ročník nedávného "Den divadla GYMLOVO". Dopolední školní (i odpolední "rodičovský") blok v sále kulturního střediska Lovoš byl totiž plný humoru, elánu i dobré nálady, čemuž vévodily zajímavé a kvalitní dramatické, pěvecké

i hudební výkony řady našich mladých šikovných umělců. Klobouk dolů, co vše si pro obě představení dokázali připravit a předvést, jsme na ně patřičně pyšní i hrdí. A za organizaci pak směřuje poděkování k paním učitelkám Králové a Štěpánové. Škoda jen, že vrcholné číslo programu (tanečně-choreograficky precizně zvládnutá prezentace jednoho z hudebních šlágrů v podání ženské části osazenstva GYMLOVO) zůstává v módu "Top-Secret". Kdo totiž viděl jejich výstup naživo, má o hluboký kulturní zážitek jistě navždy postaráno.

aDD5a

DD1b