logovodak2022Začátek června v podobě Týdne pohybové aktivity (vodácký výcvik na jihočeské Vltavě) mají za sebou naši studenti ze Septimy a 3. A. Procvičovali zde nejen své dovednosti a um na kánoích při splouvání říčních jezů, ale poznávali i četné tamní přírodní i architektonické skvosty a zajímavosti

(například klášter ve Vyšším Brodě, Čertova stěna, hrad Rožmberk nebo Český Krumlov. V neposlední řadě nechybělo bivakování ve stanech, vodáctví v celodenním dešti, večerní ohně a hlídky či tradiční závěrečné "pasování na vodáka" pod Papouščí skálou. Akce jednoznačně splnila svůj účel, všem zúčastněným středoškolákům i našim instruktorům z řad učitelů tak děkujeme za projevovaný velmi obětavý přístup. A uznání v neposlední řadě směřuje také ke sponzorům akce (SCHOLATAB s. r. o. a PEDIATRIE RCE s. r. o.). Povedlo se to!

vodak20221

vodak20222