logovodak21Jen a pouze superlativy zasluhuje letošní školní "Týden pohybové aktivity", který třídy 3. A a Septima prožili na nejhezčí české řece, malebné Vltavě. Skvělé slunečné počasí, parádní stav vody i sjízdnost vodního toku, poloprázdné kempy a tábořiště, kvalitní výcvik, výborná parta, vzájemná podpora i spolupráce i pestrá náplň poznávacích aktivit. Letos tomu nechybělo opravdu vůbec nic. Jsme proto velmi rádi,

že jsme tradiční "vodák" po dvou letech konečně opět svépomocí (bez podpory agentur) uspořádali, akce v plné šíři jednoznačně splnila účel. Odezva je od studentů naprosto skvělá, líbilo se. A při jednom z večerních posezení u ohně (tábořiště Vltavan v Českém Krumlově) nechyběla dokonce ani povedená kulturní vložka v podobě "OPEN & AIR" vystoupení lovosické hudební kapely D. Ex Tempore (https://www.dextempore.cz/). A její členové se navíc rekrutují z "rodinného klanu" žáků, rodičů, absolventů GYMLOVO i kantorky Drašnarových 🙂 My děkujeme všem zúčastněným gymplákům, muzikantům i celému sehranému týmu našich instruktorů. Stálo to za to!

vodak2021a

vodak2021b