logoprogramovani21Na výborný úspěch dosáhl nadaný student naší Kvarty Josef Veselý, který ovládl jarní krajské kolo Soutěže v programování. A jako vítěz se tak kvalifikoval do celostátního národního finále, které je na programu již 19. června. Budeme držet palce, ať se daří! Velmi solidně se v jiné kategorii uvedeného klání etabloval i Sextán Petr Filip, který obsadil druhou příčku. Oběma děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Soutěž je určena žákům ZŠ a SŠ, když soutěžit mohou v kategoriích: Programování mládež, Programování žáci, Programování webu a Programování mikrořadičů. Úlohy do krajského a celostátního kola zpracovává ústřední odborná porota a zadání úkolů jsou jednotná pro celou ČR.

Vesely diplom program 062021

Filip diplom program 062021