logotheatre2V rámci nedávného Divadelního pikniku (uskutečnil se ve čtvrtek 20. června v Litoměřicích) se představili žáci našeho gymnázia, kteří v průběhu letošího roku ve svém volném čase nacvičili divadelní hru Proutník pod pantoflem francouzského autora Georgese Feydeau. Režie se ujal zkušený (letošní maturant) Tomáš Hart, který obsadil do různých rolí studenty z nižšího i vyššího gymnázia.

Postupně tak svůj herecký um předvedli: Sára Chaloupková (3.A), Marek Otec (4.A), Anna Vopletalová (Ok), Zuzana Hartová (1.A), Petr Filip (Kr), Karolína Vopletalová (Kn), Lucie Švábová (Sp) a Viktorie Krobová (Tc). Uznání patří všem amatérským hercům i režisérovi. Z vyjádření a reakcí hostů navíc vyplynulo, že představení bylo vtipné a chytré. Všichni herci disponovali skvělou deklamací a jejich amatérské herecké výkony byly prakticky srovnatelné s profesionálními. Díky, bravo! :-)

DP5

DP3