logovodak22Náročný pracovní týden pohybové aktivity prožilo takřka pět desítek našich žáků z vyššího studia (3. A a Septima) a učitelů instruktorů v počátku června v rámci školní výjezdní přírodovědné exkurze (za podpory jedné z projektových výzev zřizovatele - Ústeckého kraje). V pestrém programu se tak vedle klasického vodáckého výcviku a splouvání nejhezčí české řeky Vltavy objevila i celá

řada dalších terénních vzdělávacích doplňkových aktivit (například zkoumání vzorků vody, poznávání místní flory a fauny, návštěvy četných pamětihodností a památek - Vyšší Brod, Rožmberk, Krumlov nebo exkurze do vodní elektrárny Lipno či českokrumlovského pivovaru. Počasí letošní akci přálo, z přírodovědné Vltavy tak odjížděla spokojena snad většina. A děkujeme i všem dalším sponzorům za dílčí podporu (zejména pak manželům Vrbovým z Třebenic za zápůjčku logistického vozidla). Tak opět za rok s s budoucími třeťáky na viděnou.. Při vodáckém "..ahoooooooj.." z jihočeské Vltavy! :-)

vodak2019b

vodak2019c