logopoet3Ve velmi příjemný kulturně-společenský "happening" se proměnila nedávná premiérová aktivita s názvem Den poezie. Tu jsme připravili jako studijní workshop nejen pro naše studenty, ale nově jsme pozvali i hosty - školáky z lovosických škol Antonína Baráka a 1. ZŠ Sady pionýrů. Nutno zdůraznit, že akce se opravdu vydařila, reakce byly velmi bezprostřední a kladné. Akci vedli letošní maturanti Bára

Matoušovská, Tomáš Hart a Anna Vopletalová, hudební doprovod zajišťovali Honzové Pavlata a Drašnar. A výběr z dojmů účastníků? „Skvělá spolupráce s ostatními, určitě bych si to ráda zopakovala příští rok. Úžasný zážitek, parádní zkušenost. Doufám, že se sejdeme i příští rok. Hezký program, zajímavé nápady všech.“ Můžete se těšit i na krátké povedené video, které za chvíli zveřejníme ???? My děkujeme našim organizátorům i kolegům školákům z vedlejší školy za účast i předvedené výkony.

sdenpoezie2018a

sdenpoezie2018b