logotuttipazzi2Ani v létě o prázdninách si mladí zpěváci příliš neodpočinuli, v závěru srpna vyjel studentský pěvecký sbor Tutti Pazzi na soustředění do Sloupu v Čechách. Blíží se nová koncertní sezona, a tak se na ní museli společně i pečlivě připravit. Během akce se tak soutěžilo, výletovalo, koupalo a samozřejmě hlavně také zpívalo. Piloval se nový repertoár, protože nyní v polovině září vystoupí školní těleso

na litoměřickém vinobraní (pátek 14. 9. Divadelní scéna - nádvoří Divadla K. H. Máchy od 14 hod.), a tak chtěl připravit i nějaké nové písně. Hosté se však mohou těšit také na klasiku sboru - nebude chybět Leoš Mareš (v podání Honzy Pavlaty), ale uslyší také nově i další členy, kteří se doposud jako sólisté nepředstavili. Tedy nezapomeňte - již tento pátek 14. září se Tutti Pazzi těší odpoledne na viděnou v Litoměřicích.

tutti soutred2

tutti soutred3