logonadaceagrofertV rámci sobotní (1. září) veřejné sportovní akce Agrofert run zde v Lovosicích došlo vedle jiného i na krátký formální akt v podobě předání peněžního daru zdejším školám. Také zástupce našeho gymnázia (v aktivní podobě se závodu zúčastnil tělocvikář GYMLOVO Jiří Willner) tak z rukou personálního ředitele Lovochemie obdržel symbolický šek na částku patnáct tisíc korun (věnovala Nadace Agrofert).

Finance budou využity plně v souladu s potřebami žáků lovosického gymnázia, v tomto případě pro podporu sportovně-zdravotních preventivních aktivit v rámci realizovaného kroužku cvičení tzv. SM systému (Smíškova metoda). Za dar děkujeme! A pokud by chtěl činnost našeho gymnázia podpořit i kdokoli další, ať prosím kontaktuje vedení školy.

agrofer14

agrofer13