logoekolige2Parádním výkonem se etablovala studentka naší Sexty Lucie Hrabáčová v krajském kole Ekonomické olympiády (www.ekonomickaolympiada.cz) středních škol. V konkurenci takřka čtyřiceti dalších středoškoláků z Ústeckého kraje byla zcela nejlepší! Regionální měření sil vyhrála, a zaslouženě tak postoupila do celostátního finále, které je na pořadu v závěru června (21.6.) v pražském ústředí České národní banky.

Do letošního ročníku se celkem zapojilo rekordních více než deset tisíc studentů z 235 různých škol! A v samotném finále se pak předvede pouze třicítka nejúspěšnějších soutěžících. Zdárně se v krajské "EkoOlymp" navíc předvedli i další naši žáci - Michal Kimmer (3.A) a Antonie Frieserová (Septima). Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy, k Lucii míří velká gratulace!