logologolParádními výkony se prezentovali žáci z nižšího studia našeho gymnázia, kteří doslova excelovali v krajském kole (věková kategorie B) prestižní Logické olympiády (www.logickaolympiada.cz). Mezi nejlepší čtyřicítku žáků z Ústeckého kraje se totiž probojovalo z kvalifikačních kol hned sedm zástupců GYMLOVO, když Michal Drašnar (Kvarta) se stal celkovým vítězem krajského kola této soutěže! A výbornou čtvrtou příčku pak bral i Radim Krejbich (Tercie).

Barvy našeho gymnázia při regionálním kole dále hájili: Jan Drašnar, Tomáš Jurášek, Eliška Šulerová (všichni Kvarta), Petr Filip (Tercie), Ondřej Paatz (Prima) a ve starší kategorii SŠ Lenka Ryšavá (3. A). Oba dva prvně jmenovaní gymnazisté si svými skvělými výsledky vybojovali zasloužený postup do ústředního celostátního kola, které je na programu v konci listopadu v reprezentativních prostorách Míčovny Pražského hradu. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci a těm nejlepším přejeme úspěch i pěkné zážitky v republikovém finále.

drasnarkrejbich2017