logotuttipazzi"V počátku listopadu se v budově našeho gymnázia uskutečnilo další z řady soustředění studentského sboru Tutti Pazzi a jako vždy panovala přátelská a uvolněná atmosféra. Možná to bylo také tím, že se školní lavice prohýbaly pod tíhou dobrot, které nám pomohly připravit maminky :-) Téměř po třech hodinách usilovného trénování vánočního repertoáru nastal poté čas karnevalu, her, tancování a zábavy. V pozdějších hodinách jsme ulehli a pustili si tématický film s názvem Ladíme!,

který večer zakončil. Ráno nám paní učitelka udělala budíček a my se zase dali do práce. Celé dopoledne se zkoušelo a opakovalo. Když nastal čas oběda, udělali jsme si krátkou podzimní procházku městem a pak naplnili své žaludky v místní restauraci. A na odpolední zkoušku už sbormistryně Eichlerová přizvala posily, a to své přátelé konzervatoristy - korepetitora a zpěváka Standu Čermáka a violoncellistku a skladatelku Barboru Brejšovou. Moc nám pomohli, protože díky nim mohly proběhnout i tzv. dělenky, čili jsme mohli trénovat po hlasech a lépe se tím naučit písně, které budeme natáčet na naše historicky první CD. Byly to náročné dva dny, ale my i naše hlasivky jsme to úspěšně zvládli a věřím, že naše výsledná práce bude stát za slyšení," okomentovala povedenou víkendovou akci jedna z účastnic Anna Karfíková (Sexta).

tuttipazzi1trening9

tuttipazzi1trening3