logohistory3Hned trojice studentů GYMLOVO se představila v rámci nedávného okresního kola Dějepisné olympiády (kategorie žáků 8. + 9. tříd ZŠ a odpovídajících ročníků gymnázií), které se pod záštitou DDM Rozmarýn uskutečnilo v Litoměřicích. V nejlepším světle se z našich mladých historiků nakonec předvedl Kvartán Jan Holub, který zde vybojoval ve výsledném pořadí celkovou šestou příčku, a vybojoval si tak jako úspěšný řešitel zasloužený postup do regionálního finále.

To se uskuteční ve druhé polovině března (20.3.) v krajské metropoli Ústí nad Labem a my budeme Honzovi držet palce. V okresním kole nyní naše barvy dále zdárně hájily ještě Tereza Julie Chmelíková a Eliška Šulerová (obě také Kvarta). Všem děkujeme za reprezentaci školy.