logojogging"Nejen ve školních lavicích živ je člověk. To ví řada učitelů i studentů našeho gymnázia. A to, že je zajímavé se střetávat i mimo školní zdi, vítají všichni. Tentokrát se tak stalo na známém Běhu do strmého vrchu. Trať mezi Horním Vysokým a Levínem (pro sportovce: 483,153 metrů délky s celkovým převýšením 62 metrů) zvládlo hned šest členů rodiny GYMLOVO. A rozhodně se neměli za co stydět. Snažili se všichni

a dva se dokonce probojovali až na finální zlatou příčku stupně vítězů. V kategorii „Kluci“ byl totiž nejrychlejší náš Tercián David Andrš a všechny své věkové vrstevnice pak porazila i tělocvikářka školy Iva Řezníčková. Klobouk dolů," zaznamenal člen pořadatelského štábu Radim Novák. A samozřejmě velké poděkování za vzornou reprezentaci našeho ústavu a uznání za předvedené výkony pak patří všem našim zástupcům: Danu Andršovi, Bohdaně Cabalkové, Martinu Štěpánkovi a právě Radimu Novákovi.

behdovrchu2017