Vítězkou regionálního kola Ekonomické olympiády středních škol (organizuje Institut ekonomického vzdělávání pod záštitou ČNB) se v rámci Ústeckého kraje stala naše Septimánka Gabriela Vytisková! Tento výborný výsledek a výkon jí zajistily zasloužený postup do celostátního kola letošního ročníku uvedené soutěže, které se pro tentokrát zúčastnilo přes 4.000 studentů z celé České republiky (z více než 100 různých středních škol). Finále je na programu již v závěru května (30.5.), a to v prostorách

České národní banky na pražském Senovážném náměstí. Na 38 finalistů zde čeká velmi pestrý soutěžní i doplňkový program (např. prohlídka ČNB, networking s úspěšnými mladými lidmi z oblasti obchodu, dorazí i členové bankovní rady ČNB a další významní hosté z VŠE i byznysu). Naší studentce přejeme úspěch i ve finále, ať se náležitě daří! Nicméně již jen samotná účast je zážitkem a představuje velmi zajímavou zkušenost do budoucna. Více info k soutěži čtěte na webu https://inev.cz/ekonomicka-olympiada/o-ekonomicke-olympiade/.

cnb Vvytiskova 2017