V uplynulých týdnech jsme informovali o aktuálním zapojení a realizaci jednoho ze žákovských projektů, tentokrát s názvem "Příběhy bezpráví - z místa, kde žijeme". Na jeho zpracování se (pod vedením učitelky dějepisu Miroslavy Quaiserové) letos podílel osmičlenný tým z naší Septimy a 3.A. a právě nyní škola obdržela i oficiální osvědčení o zapojení se do uvedené aktivity. Zajímavým respondentem, jehož příběh lovosičtí gymnazisté tentokrát zpracovávali, byl pan Zdeněk Bárta z Litoměřic.

A nás navíc těší i fakt, že se podařilo doplňkově dokonce doladit i veřejnou prezentaci projektu, která by se měla uskutečnit v pátek 23. června (buď v Pfanschmidtově vile nebo v sále rekonstruované staré radnice).

QU projekt 2017