logolenkasteimetzovaMilé "předvánoční překvapení" dorazilo poštou do naší školy v uplynulých dnech, kdy si na dobu svého studia lovosického gymnázia prostřednictvím zaslané pohlednice vzpomněla jeho nedávná absolventka Lenka Steinmetzová z Čížkovic. Ta v současné době zdárně navštěvuje pražské ČVUT a v barvách své vysoké školy se zúčastnila akademického mezinárodního přeboru ve futsalu právě ve "Věčném městě". Lenko, tvé srdečné pozdravy z italského Říma jsme všem rádi předali i vyřídili. Tobě naopak přejeme mnoho štěstí i zdaru nejen v dalším vysokoškolském studiu. A věříme, že také mnozí další, ať již notně letití či před časem jen nedávno minulí, absolventi si na své gymnázium občas rádi někdy vzpomenou.