logozazrakyprirodySkupina takřka padesáti studentů našeho gymnázia a dvou kantorů jako pedagogického doprovodu se zúčastnila v uplynulých dnech natáčení silvestrovského vydání oblíbeného naučně-zábavního televizního pořadu s názvem Zázraky přírody, které se (za účasti tradičních moderátorů Matěje Kramára a Josefa Kořena) odehrálo v ateliérech České televize (www.ceskatelevize.cz) na Kavčích horách. Uvedený díl bude odvysílán na vlnách ČT1 právě v průběhu posledního dne letošního kalendářního roku. Jednalo o zajímavou zkušenost, mladí gymnazisté zážitek kvitovali, na jaře se některé další třídy možná zúčastní znovu. Někteří naši studenti si obdobným natáčením dokonce prošli již i v uplynulém školním roce, kdy se podíleli na vzniku pořadu Největší Čech.

zazraky2016