logogymlroku2016Jak jsme již informovali před letními prázdninami, v letošním ročníku tradiční ankety obliby škol studenty a absolventy s názvem Gympl roku (www.gymplroku.cz) získalo lovosické gymnázium pro rok 2016 v rámci Ústeckého kraje velmi pěknou stříbrnou příčku. A právě nyní, v závěru září, převzal ředitel naší školy pan Marek Bušek osobně také diplom, symbolické ocenění i některé drobné dárky, a to z rukou zástupců pořadatele (Asociace studentů ČR) a generálního partnera uvedené aktivity. Jedná se sice jen o soutěž obliby, výsledek nijak nepřeceňujeme, nicméně druhá příčka z více než dvacítky gymnázií v regionu nás logicky těší. Máme radost, za projevenou podporu všem velmi děkujeme!