Copyright 2022 - Custom text here

logopalecnahoru1

Děkujeme studentům za vzornou reprezentaci školy

Také v závěru školního roku 2020 / 2021 jsme ocenili ty studenty, kteří se v uvedeném období výrazným způsobem podíleli na viditelné a kvalitní reprezentaci lovosického gymnázia. Ať již to bylo na úrovni různých okresních, krajských či republikových předmětových znalostních i vědomostních soutěží či olympiád nebo v oblasti umění, kultury, sportu, mezinárodní projektové spolupráce apod.

Ještě jednou všem opravdu velmi děkujeme! Aktivita studentů nás těší.

Čestný diplom, pochvalu ředitele a drobnou finanční odměnu tentokrát obdrželi tito žáci:

Nela Dvořáková, Jan Hajný, Gabriela Hrušková, Anežka Pailová, Jiří Šmíd, David Vašák, Jakub Vybíral, Michal Žáček, Karolína Schjebalová, Eliška Racková, Alessandra Fritzsch, Andrea rosová, Adam Kratochvíl, Tereza Paurová, Adam Jelínek, Markéta Mičková, Anežka Čapková, Pavel Žáček, Natálie Klitschová, Jan Holub, Michal Drašnar, Petr Filip, Martin Pracna, Klára žamberská, Josef Veselý, Agáta Krobová, Jiří Olšovec, Kateřina Horáková, Hana Drašnarová, Ondřej Paatz, Kateřina Bušková, Matouš Marjanko, Adam Kozdrovskyj, Vladimír Hubálek, Simona Stejskalová, Nela Mejtová, Jan Šťastný, Anna Köhlerová, Gabriela Petráčková, Hana Kimmerová, Jiří Jadavan, Barbora Kubínová.

Diplom tabule cti 2021