Copyright 2020 - Gymnázium Lovosice - škola pro váš budoucí rozvoj

Školní tabule cti - za školní rok 2019 / 2020

logopalecnahoru1DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ŠKOLY
Stejně jako v jiných letech také v závěru tohoto školního roku jsme ocenili ty studenty (bez maturitních ročníků), kteří se v období 2019 / 2020 zásadním způsobem nejvíce podíleli na viditelné a kvalitní reprezentaci lovosického gymnázia. Ať již to bylo na úrovni různých okresních, krajských či republikových předmětových znalostních i vědomostních soutěží a olympiád nebo v oblasti umění nebo kultury. Ještě jednou opravdu děkujeme, vážíme si toho!

Čestný diplom a pochvalu ředitele tak obdrželi tito žáci:
Blanka Biňovcová, Jiří Jadavan, Václav Pechar, Jiřina Pelikánová, Kristián Valeš (Prima),
Julie Vondrová (Sekunda)
Matouš Bohumil Marjanko, Nela Mejtová, Nela Kožáková, Jiří Olšovec, Marie Šulerová, Hana Drašnarová (Tercie)
Agáta Krobová, Viktora Krobová, Johana Červinská (Kvarta)
Karolína Barvová, Aneta Chládková, Vojtěch Karfík, Václav Toman, Jasmína Tichá, Ria Valterová (Kvinta)
Jan Drašnar, Michal Drašnar, Natálie Klitschová, Světlana Truhlářová (Sexta)
Markéta Mičková, Eliška Racková (Septima)
Anežka Čapková, Pavel Žáček (1. A)
Zuzana Hartová, Kristýna Lahovská, Kamila Tylová, Denisa Pouvová (2. A)
Anežka Pailová, Jakub Vybíral, Michal Žáček (3. A)

diplom tabule cti