Copyright 2020 - Gymnázium Lovosice - škola pro váš budoucí rozvoj

Jazykový kurz AJ s rodilým mluvčím 29.8-2.9.

Všem přihlášeným žákům (viz níže) jen pro úplnost připomínáme, že již v pondělí 29. srpna bude v budově školy zahájen další týdenní intenzivní kurz angličtiny s rodilým mluvčím (vedoucím je lektorka Rachel Drummond z USA). Kurz zajišťuje agentura TalkTalk pro další skupinu přihlášených žáků (Sk, Tc, Kr). Žáci mají předplaceno celkem 30 hodin výuky (6 hodin denně). Kurz bude zahájen v pondělí 29.8. (v 8:15 hod.) v budově školy a skončí v pátek předáním certifikátů. Ve čtvrtek (1.9.) žáci zahájí školní rok ve svých třídách, tento den začne kurz v 9:10 a skončí cca v 15 hodin. V ostatních dnech bude kurz končit 13:45 - cca 14:30 hod. (dle toho, jak si žáci s lektorkou dohodnou obědovou přestávku). S sebou nezapomeňte přezůvky, psací potřeby, sešit, svačinu, pití. Také si, prosím, včas zařiďte obědy ve školní jídelně. Děkujeme a těšíme se na viděnou.

Přehled přihlášených:

Sk: Fuka, Kreibich, Popelková, Toman, Phamová, Karfík

Tc: Procházková P., Hozáková, Drašnar J., Drašnar M., Vopletalová, Týřová, Merkl

Kr: Paurová, Fečo, Racková, Vrba

ŠKOLNÍ ČASOPIS