Copyright 2020 - Gymnázium Lovosice - škola pro váš budoucí rozvoj

Osmileté studium (79-41-K/81 Gymnázium) - výsledky přijímacího řízení 2020

Vážení rodiče, uchazeči,
níže najdete kompletní výsledkovou listinu přijímacího řízení 2020 do osmiletého studia lovosického gymnázia (od školního roku 2020 / 2021), které absolvovali uchazeči z 5. tříd ZŠ. Listina je anonymizovaná (dle jednotlivých ID kódů, které obdrželi rodiče uchazečů v pozvánce k přijímacímu řízení mailem).

Zákonné zástupce přijatých uchazečů, kteří si chtějí pro další studium nyní vybrat právě naší školu (zpravidla měli lovosické gymnázium na přihlášce jako první volbu), žádáme, aby obratem (opravdu co možná nejdříve, nejlépe od čtvrtka 18. 6.) doručili k nám do školy (kancelář, Sady pionýrů 600, v pracovní dny 8 - 15 hodin) zápisový lístek (zároveň si vyzvednou rozhodnutí o přijetí), a to nejpozději do středy 24. června 2020. Obdržíte zde zároveň informace k učebnicím, Seznamovacímu kurzu atd..

Zákonné zástupce uchazečů, kteří byli přijati ovšem volí pro budoucí studium jinou školu (nás měli zpravidla jako svou druhou volbu), žádáme obratem o krátké sdělení (na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) stručné informace, že k nám jejich potomek nenastoupí, s lovosickým gymnáziem nadále nepočítají. Dají tak šanci dalším v pořadí, kteří se ve výsledkové listině objevili níže.

Uchazeči, kteří nebyli přijati, mohou případně podat žádost v zákonné lhůtě o vydání nového rozhodnutí.

Vzor – Žádost o vydání nového rozhodnutí (docx)

Děkujeme všem za včasnou reakci a nutnou flexibilní součinnost i spolupráci. Není to letos v mimořádné situaci úplně snadné vše zkoordinovat. V případě jakýchkoli dotazů volejte.

V Lovosicích, dne: 17. června 2020, Mgr. Marek Bušek, ředitel školy, tel. 602 289 588

"Osmileté studium - výsledky přijímacího řízení 2020" (odkaz na PDF)

8L vysl PZ 200 final s body1

8L vysl PZ 200 final s body2