Copyright 2020 - Gymnázium Lovosice - škola pro váš budoucí rozvoj

Čtyřleté studium - výsledky přijímacího řízení 2020

Vážení rodiče, uchazeči,

níže najdete kompletní výsledkovou listinu přijímacího řízení 2020 do čtyřletého studia lovosického gymnázia (od školního roku 2020 / 2021). Listina je anonymizovaná (dle jednotlivých ID kódů, které obdrželi rodiče uchazečů v pozvánce k přijímacímu řízení mailem).

Zákonné zástupce přijatých uchazečů, kteří si chtějí pro další studium nyní vybrat právě naší školu (zpravidla měli lovosické gymnázium na přihlášce jako první volbu), žádáme, aby obratem (opravdu co možná nejdříve, nejlépe od středy 17. 6.) doručili k nám do školy (kancelář, Sady pionýrů 600, v pracovní dny 8 - 15 hodin) zápisový lístek, a to nejpozději do úterý 23. června 2020. Zároveň prosím doneste rovnou i vyplněný dotazník k volbě výchov (hudební / výtvarná). Obdržíte zde informace k výběru vhodných učebnic, školní Burze učebnic, rozřazovacímu testu z angličtiny, Seznamovacímu kurzu, ISIC průkazu atd..

Zákonné zástupce uchazečů, kteří volí pro budoucí studium jinou školu (nás měli zpravidla jako svou druhou volbu), žádáme obratem o krátké sdělení (na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) stručné informace, že k nám jejich potomek nenastoupí, s lovosickým gymnáziem nadále nepočítají.

Děkujeme všem za včasnou reakci a nutnou flexibilní součinnost i spolupráci. Není to letos v mimořádné situaci úplně snadné vše zkoordinovat. V případě jakýchkoli dotazů volejte.

V Lovosicích, dne: 16. června 2020, Mgr. Marek Bušek, ředitel školy, tel. 602 289 588

"Čtyřleté studium - výsledky přijímacího řízení 2020" (odkaz na PDF)

4L vysl dle ID PZ 20201

4L vysl dle ID PZ 20202