Copyright 2018 - Custom text here

Výsledky přijímacího řízení 2018 - OSMILETÉ studium

Vážení uchazeči, rodiče, zákonní zástupci,

níže (odkaz pod textem) uveřejňujeme finální výsledkovou listinu přijímacího řízení 2018 do OSMILETÉHO studia (pro školní rok 2018 / 2019). Rozhodnutí o přijetí si mohou přijetí uchazeči případně vyzvednout (v kanceláři školy, 1. patro, pracovní 8 - 15 hod.). Pokud jste si jisti, že chcete studovat na lovosickém gymnáziu, přineste a odevzdejte nám rovnou i vyplněný zápisový lístek, čímž finálně potvrdíte úmysl zahájit studium od září 2018 u nás. Avizujeme, že zápisový lístek je nutné odevzdat nejpozději do 10 pracovních dnů (do 15.5.) ode dne oznámení rozhodnutí (lze ho uplatnit pouze jedenkrát a nelze jej vzít zpět).

A v případě, že byl uchazeč u nás přijat ke studiu, nicméně naše gymnázium studovat nechce, žádáme, aby nám tuto skutečnost prosím oznámil co možná nejdříve, nejlépe obratem stručným sdělením na školní mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme za pochopení.

Nepřijatým uchazečům přejeme mnoho štěstí v dalším vzdělávání a věříme, že budou uvažovat v budoucnu o studiu čtyřletého gymnázia.

"Výsledky přijímacího řízení 2018 - OSMILETÉ studium" (PDF)

Mgr. Marek Bušek, ředitel školy
tel. 602 289 588

Search

f t g m

                      NEWSLETTR

                      FACEBOOK