Copyright 2020 - Gymnázium Lovosice - škola pro váš budoucí rozvoj

Školní tabule cti - 2016 / 2017

Stejně jako v uplynulých letech jsme nyní v závěru června finálně vyhodnotili i zapojení a aktivitu našich žáků v rámci různých soutěží a olympiád, do kterých se lovosické gymnázium snaží v co nejširším spektru po celý školní rok zapojovat, a to zejména v oblasti vědomostních a znalostních "klání". Právě v těchto soutěžích totiž naši zástupci velmi často dosahovali na celou řadu skvělých úspěchů i výsledků, a to jak v regionálním, celostátním a dokonce i mezinárodním měřítku. Poděkování a uznání proto patří všem (nejen v přehledu uvedeným) žákům, kteří věnovali nad-rámcových aktivitám svůj čas, úsilí i energii, stejně jako těm kantorům, kteří je průběžně připravovali. Nejlepší třicítka žáků pak obdržela v den předání vysvědčení z rukou ředitele školy i pamětní list a drobnou finanční odměnu. Největší gratulace míří letos bezkonkurenčně k nejmladšímu - Matěj Ryšavý z Primy letos doslova exceloval! V hodnocení tříd (dle absolutního počtu bodů) pak vyhrála Prima, před Kvartou a Sekundou.

Škoní tabule cti (pdf)

ŠKOLNÍ ČASOPIS