Copyright 2020 - Gymnázium Lovosice - škola pro váš budoucí rozvoj

Přijímací řízení 2020

Přijímací řízení - červen 2020

Přijímací řízení 2020 - novelizované kritéria (dle pokynů MŠMT)
Podmínky přijetí ke studiu pro školní rok 2020 / 2021
Přijímací řízení upravuje Zákon o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) ve znění pozdějších předpisů a příslušná novelizovaná vyhláška o přijímacím řízení ke střednímu vzdělávání ve znění pozdějších předpisů.

Ředitel školy Gymnázium Lovosice, Sady pionýrů 600, příspěvková organizace, vyhlašuje 1. KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ pro přijetí ke vzdělávání na Gymnáziu v Lovosicích od školního roku 200/2021 do 1. ročníku těchto studijních oborů:

"Gymnázium - všeobecné, 79 41 K/41 čtyřleté denní studium a 79 41 K/81 osmileté denní studium".

Ustanovení:

I. pro studijní obor Gymnázium – všeobecné, 79 41 K/41 čtyřleté denní studium

Pozvánka bude zaslána nejpozději dva týdny před konáním zkoušek.

Předpokládaný počet přijímaných: v 1. kole bude přijata 1 třída (celkem 30 uchazečů).

II. pro studijní obor Gymnázium – všeobecné, 79 41 K/81 osmileté denní studium

Pozvánka bude zaslána dva týdny před konáním zkoušek.

Počet přijímaných: v 1. kole bude přijata 1 třída (celkem 30 uchazečů).

Lékařská prohlídka se pro žádný z oborů nevyžaduje! Podrobná kritéria pro přijetí a pokyny k přihláškám najdete níže.

Přihláška

• přihlášku ke vzdělávání získá žák ve své základní škole (případně také na webových stránkách MŠMT nebo našeho gymnázia)

• formálně správně a kompletně vyplněnou přihlášku podepíše žák a zákonný zástupce, základní škola potvrdí správnost uvedených údajů

• tato přihláška musí být doručena k nám do školy (Sady pionýrů 600, Lovosice 410 02) doručena nejpozději do pondělí 2. března 2020