Copyright 2018 - Custom text here

Týden otevřených dveří!

Rovnou po celý listopadový týden (v rámci školního TÝDNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, 4.–8. února 2019) mohou všichni letošní uchazeči o studium lovosického gymnázia (a jejich rodiče) navštívit budovu školy, aby se premiérově sami na vlastní oči přesvědčili o tom, jak se v době výuky našim stávajícím studentům vlastně "žije a dýchá".) Nově totiž nabízíme praktickou účast s ukázkou v některém z předmětů, a to vždy po předchozí dohodě (v případě zájmu se ozvěte na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či tel. 773 796 323). Tradiční odpoledne s ukázkami, prezentacemi a pokusy je pak na programu v úterý 5.2. (od 16 hodin). A pokud někomu výše uvedené termíny nevyhovují, ozvěte se prosím, dohodneme se jinak, velmi rádi vyhovíme. Jsme připraveni prakticky kdykoli zodpovědět jakékoli dotazy ke studiu, přijímacímu řízení i široké škále aktivit, které pro studenty i širokou veřejnost v průběhu školního roku úspěšně realizujeme. Těšíme se na setkání, již brzy v GYMLOVO na viděnou.

TOD GYMLOVO 022019

NEWSLETTR