Copyright 2020 - Gymnázium Lovosice - škola pro váš budoucí rozvoj

Týden otevřených dveří 4. až 7. února 2020

Nejen po celý únorový týden (v rámci TÝDNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - 3. až 7. února 2020) se mohou všichni letošní uchazeči o studium lovosického gymnázia (a jejich rodiče) navštívit budovu školy, aby se premiérově sami na vlastní oči přesvědčili o tom, jak se v době výuky našim stávajícím studentům vlastně "žije a dýchá". Nově totiž nabízíme praktickou účast s ukázkou v některém z předmětů, a to vždy po předchozí dohodě (v případě zájmu se ozvěte na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 773 796 323). Tradiční odpoledne s ukázkami, prezentacemi a pokusy je pak na programu v úterý 8. února 2020 (od 16 hodin). A pokud někomu výše uvedené termíny nevyhovují, ozvěte se prosím, dohodneme se jinak, velmi rádi vyhovíme. Jsme připraveni prakticky kdykoli zodpovědět jakékoli dotazy ke studiu, přijímacímu řízení i široké škále aktivit, které pro studenty i širokou veřejnost v průběhu školního roku úspěšně realizujeme. Těšíme se na setkání.

TOD GYMLOVO 022020

ŠKOLNÍ ČASOPIS