Copyright 2020 - Gymnázium Lovosice - škola pro váš budoucí rozvoj

Kam zamířili absolventi po maturitě 2020?

logoabsolventi22Hned osmička našich šikovných letošních absolventů ze dvou maturitních tříd by měla od října zamířit za studiem do prvních ročníků různých medicínských oborů v rámci více fakult Univerzity Karlovy v Praze a Plzni. Z celkového počtu necelé padesátky všech maturantů 2020 to značí opravdu skvělé číslo, které svědčí o tom, že je

lovosické gymnázium připravilo pro další vysokoškolské studium kvalitně. A jak vyplývá z přehledu uplatnění všech těchto dnes již bývalých gymnazistů, i mnozí ostatní naši dřívější studenti byli v tomto roce přijati na velmi prestižní školy s (do budoucna) jistě lukrativními obory. Věřme proto, že se profesně stanou žádoucími kvalitními osobnostmi a elitami, které budou naší republice přínosem.

Uplatneni absolventu 2020 prehled

Soubor pdf.