Copyright 2023 - Custom text here

logokridlopiano20221Pro tentokrát možná trošku komornější, nicméně o to více bezprostřednější, atmosféra ovládla včerejší slavnostní akt v podobě symbolického křtu koncertního křídla (FOTO: Jan Macek). Akci svým vystoupením (video ZDE) a vlídným slovem doprovodil velmi zajímavý host, muzikant, herec a moderátor pan

Václav Kopta Velmi milé a povedené kulturní setkání v budově školy, které zosnovala naše kantorka Jozefína Štěpánová, doplnila i další vystoupení mladých muzikantů GYMLOVO i domácího pěveckého sboru Tutti Pazzi. O profesionální opravu uvedeného hudebního nástroje usilovala uvedená paní učitelka dlouhodobě a za podpory široké veřejnosti, rodičů, studentů i města se to nakonec povedlo. Všem za projevený přístup velmi děkujeme! A v nejbližších dnech budeme sdílet i fotoreportáž ze křtu, rozhodně se na ni spolu s námi také podívejte.

kridlo3

kridlo1