Copyright 2021 - Custom text here

Vědomostní soutěže s postupy do kraje

logogymplnew2021Tradiční školní soutěže a olympiády se sice nyní uskutečňují jen dálkově online, nicméně naši studenti si vedou opravdu bravurně.
Po nedávné výhře (a postupu) v dějepise opanovali nyní zástupci GYMLOVO i okresním kolo Matematické olympiády v kategorii Z9 (deváté třídy ZŠ a Kvarty víceletých gymnázií), když obsadili hned první dvě místa (zlato Hana Drašnarová a stříbro Ondřej Paatz - oba z Kvarty).

A kvalitním výkonem i výsledkem se prezentovala i letošní maturantka Markéta Mičková z Oktávy, která v nedávném okresním kole Olympiády v českém jazyce obsadila v kategorii středních škol výborné třetí místo (a vybojovala si také zasloužený postup do kola krajského). Nejen uvedeným, ale všem našim zúčastněným gymnazistům, děkujeme za účast i reprezentaci školy. K postupujícím míří i gratulace, přejeme štěstí v regionálních kolech.

MAT okres 0220211

ŠKOLNÍ ČASOPIS